Bohaterowie.

Weronika Wróblewska
Energiczna i wesoła kobieta w wieku dwudziestu dziewięciu lat. Przeprowadza się do Jastrzębia-Zdrój, aby choć trochę zapomnieć o perypetiach z byłymi szefami i facetami. Przyjmuje pracę w miejskim biurze matrymonialnym nie ze względu na pieniądze. Doradzanie istotom ludzkim w doborze partnera to jej konik. Nie chce, aby związki jej przyszłych klientów rozsypywały się przez złe dopasowanie. Prywatnie szuka swej drugiej połówki. Jej marzeniem jest nie obudzić się z ręką w nocniku za kilkanaście lat, ale ze swoim prywatnym Adonisem przy boku. Uwielbia Włochy i wszystko co z nimi związane. 


Michał Łasko
Atakujący Jastrzębskiego Węgla w wieku trzydziestu jeden lat. Choć jego życie zawodowe obija się o same sukcesy, prywatnie siedzi w okopach. Poważna kłótnia z narzeczoną przekreśliła jego związek z Włoszką na amen. Pragnienie odnalezienia wymarzonej kobiety spędza mu sen z powiek. Szukanie partnerki nie idzie mu łatwo, trafia na same nieodpowiednie istoty płci żeńskiej. W ostateczności, za namową przyjaciół z drużyny, decyduje się na pójście do biura matrymonialnego. 

I inni. 


6 komentarzy:

 1. No! W końcu kolejne (mam nadzieję fenomenalne) opowiadanie o Łasko. Alleluja!

  OdpowiedzUsuń
 2. Do biura matrymonialnego? Huehuehue ciekawie się zapowiada :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Trafiłam tutaj czystym przypadkiem, ale tego... Jak wystartujesz, daj mi proszę znać, dobrze? ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. uśmiech pojawia się na mojej twarzy, gdy widzę Michała. a jest jeszcze większy, gdy przeczytałam jego charakterystykę :D z niecierpliwością czekam na pierwszy ;*

  OdpowiedzUsuń
 5. Na sam widok Łasko ślinie się do monitora, dlatego jak pojawi się tutaj coś to proszę o info :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pedo-mina Łasko zawsze spoko! :D

  OdpowiedzUsuń